ana sayfa > Kırkağaç Pansiyonları > Kırkağaç Çınar Pansiyon

Kırkağaç Çınar Pansiyon


sahinlerpansiyonManisa Kırkağaç Çınar Pansiyon

Kırkağaç ilçesinin şehir merkezinde bulunan bir pansiyondur. 10 odaya sahiptir. Okula ve alaya uzaklığı 1 km mesafededir . Kırkağacın eski ve yerli pansiyonlarından olup .. öğrenciler,asker aileleri, konaklama hizmet ihtiyacı olan herkeze hizmet sunmaktadır

Kırkağaç Villa tipi bir pansiyon olup gayet ucuz temiz bir hizmet sunmaktadır . 1 ve 4 yataklı odaları ile sizlere temiz titiz bir hizmet sunmaktadır.

Çınar Pansiyon Kırkağaç‘ta konaklamak isteyenler doğru yerdesiniz . Şehir ayaklarınızın altında okul ve Askeri alay yakın mesafede kaliteli ve konforlu odalarımızla sizlere konaklama evleri sunacağız  Kırkağaç Pansiyonumuz  ev tipi bir pansiyon olup bütün rahatlıkları sağlamaktadır . Pansiyonumuzda Asker aileleri için olan yerlerde Buzdolabı,Çamaşır makinası ve Fırın bulunmaktadır .. Gelen tüm ziyaretçilerimizin kendilerini evlerinde hissetmeleri bizler için vazgeçilmez önceliktir..

Manisa Kırkağaç Pansiyonunda konaklamak isteyenler bizimle İLETİŞİM  butonundan irtibata geçebilir . Teşekkurler..

Bir önceki yazımız olan MANİSA KIRKAĞAÇ ÇAKABEY PANSİYON başlıklı makalemizde Çakabey Pansiyon, Çakabey Pansiyon Kırkağaç ve Manisa Çakabey Pansiyon hakkında bilgiler verilmektedir.

  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok

*

Şirketler