ana sayfa > Kırkağaç Pansiyonları > KIRKAĞAÇ KİRALIK EVLER

KIRKAĞAÇ KİRALIK EVLER

kirkagacotelKırkağaç Kiralık Evler
Ben pansiyondan ve otelden sıkıldım diyenler … aynı odada tuvalet ve banyo kokusu çekmek istemiyorum diyenler.. Doğru yerdesiniz. Sadece bizi arayıp lüx daire ve villalarımız için randevu almanız yeterli.. Doğal ucuz kaliteli ve Temiz her tür evimiz mevcuttur.
Kırkağaç Kiralık Ev Sitemiz sizlere daha konforlu ucuza hizmet verebilmek için ilanlar sunmaktadır. Manisa kırkağaçta bulunan evlerimiz çeşit ve farklı türdedir. Örnek olarak manisa kırkağaç kiralık evler , manisa kırkağaç kiralik villa ,kırkağaç kiralık dairelerle sizlere hizmet sunmaktadır .Dairelerimiz ve Villa tipi evlerimiz hem kalorifer hemde sobalı türde klimalı evlerdir .
Muhtemelen hepsi sehir merkezinde bulunmakta olup askeriyeye 1 km civardadır otopark sorunu bulunmamaktadır .
Günlük kiralık evler asker ve asker ailelerine huzurlu ve konforlu hizmet sağlamaktadır. Bunun yanısıra özel şirketlere ve konaklama ihtiyacı olan herkeze kiralanabilir. Evlerimizde sıcak su ,duş,klima,kalorifer,uydu yayını tv, ve internet imkanı sunulmaktadır Özel villa tipi evlerde ise özel otopark ve kamera sistemi bulunmaktadır ..
Lüx ve exclusive villarımızda konaklayıp huzurlu bir uyku , temiz hava ile doğa ile baş başa uyanmak istemezmisiniz..? Konforlu ..Ucuz …Temiz ve doğa ile iç içe ..
Yukarıda Resimlerini yayınladığımız özel villamız şehir merkezine 1 km. 6. jandar er eğitim alayına 2 km özel bir villadır ..

Kırkağaç ta Lüx Villa Özellikleri

Duş,
120 m2 villa konaklama odaları
800 m2 özel bahçe
Sıcak su
Özel kameralı Sistem full güvenlik
920 m2 Tel örğü çitleriyle kapalı alan
Özel park alanı
Uydu yayını
Özel Bahçe Hayvanları
Özel Bahçe Şöminesi 

Daha detaylı bilgi için bizimle İLETİŞİM bölümden irtibata geçiniz

Bir önceki yazımız olan KIRKAĞAÇ FİNAL PANSİYON başlıklı makalemizde Kırkağaç Final Dershanesi, Kırkağaç Final Erkek Pansiyonu ve Kırkağaç Final Kız Apartı hakkında bilgiler verilmektedir.

yorumlar kapalı.
Şirketler